Pegem Akademi 2016-2017 Türkiye Geneli Sınav Takvimi

 

Sınavlar

Sınav Tarihi

Sonuçların Açıklaması

1 Türkiye Geneli Deneme Sınavı DGS 6 2-3 Nisan 2016 11 Nisan 2016

2 Lise-Önlisans GYGK 10 + Lisans GYGK + Eğitim Bilimleri + A Grubu 10 + ÖABT 7 2-3 Nisan 2016 11 Nisan 2016

3 ALES (İlkbahar) – 4 16-17 Nisan 2016 25 Nisan 2016

4 Lise-Önlisans GYGK 11 + Lisans GYGK + Eğitim Bilimleri + A Grubu 11 + ÖABT 8 16-17 Nisan 2016 25 Nisan 2016

5 ALES (İlkbahar) – 5 23-24 Nisan 2016 2 Mayıs 2016

6 Lise-Önlisans GYGK 12 + Lisans GYGK + Eğitim Bilimleri + A Grubu 12 + ÖABT 9 23-24 Nisan 2016 2 Mayıs 2016

7 Lise-Önlisans GYGK 13 + Lisans GYGK + Eğitim Bilimleri + A Grubu 13 + ÖABT 10 30 Nisan-1 Mayıs 2016 2 Mayıs 2016

8 Türkiye Geneli Deneme Sınavı DGS 7 30 Nisan-1 Mayıs 2016 2 Mayıs 2016

9 Lise-Önlisans GYGK + Lisans GYGK + Eğitim Bilimleri + A Grubu 14-15-16-17-18-19-20 ( Deneme Kampı) 7-8-9-10-11-12-13 Mayıs 2016 16-20 Mayıs 2016

10 ÖSYM 2016 Lisans Mezunları için KPSS GYGK Eğitim Bilimleri Sınavı 22 Mayıs 2016 09 Haziran 2016

11 ÖSYM 2016 Lisans Mezunları için KPSS Alan Bilgisi 29 Mayıs 2016 09 Haziran 2016

12 Lise Önlisans Mezunları GYGK 14+ ÖABT 11 28-29 Mayıs 2016 06 Haziran 2016

13 Lise Önlisans Mezunları GYGK 15+ ÖABT 12 4-5 Haziran 2016 13 Haziran 2016

14 Türkiye Geneli Deneme Sınavı DGS 8 4-5 Haziran 2016 13 Haziran 2016

15 Lise Önlisans Mezunları GYGK 16+ ÖABT 13 11-12 Haziran 2016 20 Haziran 2016

16 Lise Önlisans Mezunları GYGK 17+ ÖABT 14 18-19 Haziran 2016 27 Haziran 2016

17 Türkiye Geneli Deneme Sınavı DGS 9 18-19 Haziran 2016 27 Haziran 2016

18 Türkiye Geneli Deneme Sınavı DGS 10 25-26 Haziran 2016 4 Temmuz 2016

19 Lise Önlisans Mezunları GYGK 18+ ÖABT 15 25-26 Haziran 2016 4 Temmuz 2016

20 Lise Önlisans Mezunları GYGK 19 16-17 Temmuz 2016 25 Temmuz 2016

21 ÖSYM 2016 ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi) 24 Temmuz 2016 11 Ağustos 2016

22 ÖSYM 2016 DGS (Dikey Geçiş Sınavı) 31 Temmuz 2016 11 Ağustos2016

23 Lise Önlisans Mezunları GYGK 20 6-7 Ağustos 2016 15 Ağustos 2016

24 Lise Önlisans Mezunları GYGK 21 13-14 Ağustos 2016 22 Ağustos 2016

25 Lise Önlisans Mezunları GYGK 22 20-21 Ağustos 2016 29 Ağustos 2016

26 Lise Önlisans Mezunları GYGK 23 27-28 Ağustos 2016 05 Eylül 2016

27 Lise Önlisans Mezunları GYGK 24 10-11 Eylül 2016 19 Eylül 2016

28 Lise Önlisans Mezunları GYGK 25 24-25 Eylül 2016 03 Ekim 2016

29 ÖSYM 2016 Ön Lisans KPSS 22 Ekim 2016 10 Kasım 2016

30 ÖSYM 2016 Ortaöğretim KPSS 23 Ekim 2016 10 Kasım 2016

  
Sınavlar (Tümü)
Biz Sizi Arayalım
Adınız
GSM
E-posta
Kurs
Kod
Pegem Akademi
Ankara
:
(312) 419 05 60, ankara.pegemakademi.com, ankara@pegemakademi.com
Adıyaman
:
(416) 214 09 22, adiyaman.pegemakademi.com, adiyaman@pegemakademi.com
Ankara Sincan
:
(312) 269 00 49, sincan.pegemakademi.com, sincan@pegemakademi.com
Antalya
:
(242) 321 63 63, antalya.pegemakademi.com, antalya@pegemakademi.com
Antalya Alanya
:
(242) 512 92 91​, alanya.pegemakademi.com, alanya@pegemakademi.com
Antalya Manavgat
:
(242) 746 89 69​, manavgat.pegemakademi.com, manavgat@pegemakademi.com
Aydın
:
(256) 214 44 40​, aydin.pegemakademi.com, aydin@pegemakademi.com
Aydın Nazilli
:
(256) 315 60 15, nazilli.pegemakademi.com, nazilli@pegemakademi.com
Balıkesir
:
(266) 241 23 72, balikesir.pegemakademi.com, balikesir@pegemakademi.com
Bartın
:
(378) 228 18 81, bartin.pegemakademi.com, bartin@pegemakademi.com
Batman
:
(488) 212 30 55, batman.pegemakademi.com, batman@pegemakademi.com
Bursa
:
(224) 225 11 61, bursa.pegemakademi.com, bursa@pegemakademi.com
Bursa Görükle
:
(224) 224 75 71, gorukle.pegemakademi.com, gorukle@pegemakademi.com
Çanakkale
:
(286) 214 40 35, canakkale.pegemakademi.com, canakkale@pegemakademi.com
Çorum
:
(364) 222 12 12, corum.pegemakademi.com, corum@pegemakademi.com
Denizli
:
(258) 265 44 41, denizli.pegemakademi.com, denizli@pegemakademi.com
Elazığ
:
(424) 233 90 50, elazig.pegemakademi.com, elazig@pegemakademi.com
Erzincan
:
(446) 223 25 00, erzincan.pegemakademi.com, erzincan@pegemakademi.com
Eskişehir
:
(222) 220 12 23, eskisehir.pegemakademi.com, eskisehir@pegemakademi.com
Gaziantep
:
(342) 220 12 52, gaziantep.pegemakademi.com, gaziantep@pegemakademi.com
Hatay İskenderun
:
(326) 617 78 78, iskenderun.pegemakademi.com, iskenderun@pegemakademi.com
Iğdır
:
(476) 227 15 16, igdir.pegemakademi.com, igdir@pegemakademi.com
Isparta
:
(246) 223 34 35, isparta.pegemakademi.com, isparta@pegemakademi.com
İstanbul Avcılar
:
(212) 695 00 44, avcilar.pegemakademi.com, avcilar@pegemakademi.com
İstanbul Bakırköy
:
(212) 570 42 63, bakirkoy.pegemakademi.com, bakirkoy@pegemakademi.com
İstanbul Mecidiyeköy
:
(212) 275 19 29, mecidiyekoy.pegemakademi.com, mecidiyekoy@pegemakademi.com
İstanbul Ümraniye
:
(216) 481 30 08, umraniye.pegemakademi.com, umraniye@pegemakademi.com
İzmir
:
(232) 402 02 20, izmir.pegemakademi.com, izmir@pegemakademi.com
Kahramanmaraş
:
(344) 221 42 00, kahramanmaras.pegemakademi.com, kahramanmaras@pegemakademi.com
Karabük
:
(370) 424 16 70, karabuk.pegemakademi.com, karabuk@pegemakademi.com
Kastamonu
:
(366) 220 08 09, kastamonu.pegemakademi.com, kastamonu@pegemakademi.com
Kayseri
:
(352) 221 30 00, kayseri.pegemakademi.com, kayseri@pegemakademi.com
Kırıkkale
:
(318) 244 07 77, kirikkale.pegemakademi.com, kirikkale@pegemakademi.com
Konya
:
(332) 352 45 46, konya.pegemakademi.com, konya@pegemakademi.com
Konya Bosna
:
(332) 241 21 00, bosna.pegemakademi.com, bosna@pegemakademi.com
Kütahya
:
(274) 223 25 00, kutahya.pegemakademi.com, kutahya@pegemakademi.com
Mardin Kızıltepe
:
(482) 312 16 14, kiziltepe.pegemakademi.com, kiziltepe@pegemakademi.com
Mersin Anamur
:
(324) 814 00 11, anamur.pegemakademi.com, anamur@pegemakademi.com
Muğla
:
(252) 213 20 88, mugla.pegemakademi.com, mugla@pegemakademi.com
Muş
:
(436) 212 87 47, mus.pegemakademi.com, mus@pegemakademi.com
Nevşehir
:
(384) 214 40 40, nevsehir.pegemakademi.com, nevsehir@pegemakademi.com
Ordu
:
(452) 666 77 44, ordu.pegemakademi.com, ordu@pegemakademi.com
Osmaniye
:
(551) 599 61 16, osmaniye.pegemakademi.com, osmaniye@pegemakademi.com
Rize
:
(464) 217 37 17 rize.pegemakademi.com, rize@pegemakademi.com
Sakarya
:
(264) 277 50 63, sakarya.pegemakademi.com, sakarya@pegemakademi.com
Sakarya Hendek
:
(264) 614 52 54, hendek.pegemakademi.com, hendek@pegemakademi.com
Sivas
:
(346) 223 89 89, sivas.pegemakademi.com, sivas@pegemakademi.com
Tokat
:
​(356) 201 00 25, tokat.pegemakademi.com, tokat@pegemakademi.com
Trabzon
:
(462) 321 35 97, trabzon.pegemakademi.com, trabzon@pegemakademi.com
Trabzon Akçaabat
:
(530) 260 23 44​​, akcaabat.pegemakademi.com, akcaabat@pegemakademi.com
Van
:
(432) 214 44 48, van.pegemakademi.com, van@pegemakademi.com
Yalova
:
(226) 814 77 75, yalova.pegemakademi.com, yalova@pegemakademi.com
Zonguldak
:
(372) 222 05 00, zonguldak.pegemakademi.com, zonguldak@pegemakademi.com
Zonguldak Çaycuma
:
(372) 620 00 10​, caycuma.pegemakademi.com, caycuma@pegemakademi.com
Zonguldak Kdz.Ereğli
:
(372) 322 84 00​, kdzeregli.pegemakademi.com, kdzeregli@pegemakademi.com
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz,internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Pegem Akademi
Web Tasarım, Yazılım: İNAJANS
Sayfa başı